Kuroko no Basuke
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


The Basketball Which Kuroko Plays
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Itokawa Hana

Go down 
AuthorMessage
Itokawacchi~
Admin
Itokawacchi~


Posts : 27
Join date : 2015-01-07
Age : 27

Itokawa Hana Empty
PostSubject: Itokawa Hana   Itokawa Hana I_icon_minitimeThu Jan 08, 2015 11:09 pm

Jméno: Itokawa Hana
Věk: 16 (30.9.)
Škola: Takanami Koukou

Výška: 162 cm
Barva očí: Tmavě zelená
Barva vlasů: Tmavě hnědá, dlouhé lehce přes lopatky
Jiné znaky: Typicky stažené prameny vlasů po stranách vzadu chycené sponou

Povaha: Jsem komunikativní a veselá holčina, většinu času se usmívám a nenechám si jen tak někým pocuchat nervy, i když jsem sama na slovo vzatý provokatér, ale všeho s mírou. I když si ráda rýpnu, vždycky je to z legrace, zlomyslná nejsem. Umím překvapit, občas uprostřed toho pošťuchování odhalím citlivější stránku, ale jen málokomu. Ostatní mě znají jako vytrvalou snaživku s nezlomnou vůlí a tak bych to ráda nechala, nerada dávám najevo své slabosti. Každou svoji chybu a neúspěch si dost beru, ale obvykle mě to donutí k lepším výsledkům. Umím dřít, když je třeba, nešetřím se a kolikrát jsem docela nezodpovědná, nedělá mi problémy přetáhnout limity i na úkor zdraví. Jsem společenská, samotu opravdu nemám ráda, potřebuju kontakt s lidmi, samota mě ubíjí a demotivuje. Jsem týmový hráč, ráda ostatní podpořím a zbožňuju tu sounáležitost a atmosféru okolo sportu, možná proto ho mám tak ráda. Jsem tak trochu od extrému k extrému, často bývám hrozně akční, živé stříbro, nebo zase jako tělo bez duše, div, že nespím ve stoje. Jsem taky trochu zmatkář, to se projevuje, když jsem ve spěchu, ale jinak jsem docela pořádkumilovný člověk, který rád plánuje a ještě raději sní.
Backround: Žiju jen s mamkou, rodiče se před rokem rozvedli. I teď se ještě hádají, i když je to daleko lepší než předtím, díky tomu taky nesnáším hádky, ty vyhrocené mi dělají až fyzicky zle. Mamka pracuje jako manažerka v jedné velké firmě, takže většinu času tráví v práci, moc času na sebe nemáme, a táta zase dělá šéfkuchaře v jednom luxusním hotelu, vídáme se tak třikrát až čtyřikrát za měsíc. Nic jim nevyčítám, ale asi nikoho nepřekvapí, že s takovým zázemím raději trávím co nejvíce času mimo domov.

Záliby: Na Takanami jsem teprve v prváku, ale i tak se mi podařilo dostat do jejich plaveckého týmu a rovnou do A, mezi hvězdy. Jestli nějaká škola hraje prim ve většině plaveckých soutěží v prefektuře i mimo ni, pak je to Takanami. Vždycky jsem ráda plavala, ale s novou motivací a skutečným týmem tenhle koníček dostal úplně jiné rozměry. Většinu času trávím na trénincích, ale jinak si taky ráda zajdu ven s přáteli jen tak poklábosit, sednout si někam na jídlo nebo na karaoke, vlastně jsem tak říkajíc pro každou špatnost. -3- A pokud jde o malou libůstku, kterou s mamkou nadšeně sdílíme, tak je to divadlo, obě máme slabost hlavně pro balet.

Vztahy:

Hamasaki Tomoko - Naše kapitánka a můj senpai, dá se říct. Moc toho nenamluví a i když se tváří docela odtažitě, je to milá holka s velkým odhodláním a pro náš tým by udělala téměř cokoliv.

Takenaka Yuuna - Naše spojka mezi ročníky, Yuuna senpai je sice druhák, ale řekla bych, že spíš zapadá o rok výš. Třeťáci, včetně naší kapitánky, ji opravdu berou a pro ostatní je zase takovým idolem, však je to taky "princezna Takanami", blázní po ní každý druhý kluk.

Shiroyama Kaoru - Při pohledu na Kaoru byste jí hádali určitě o ročník míň, vypadá a hlavně se chová jako rozjařený prvák, ale aspoň se díky ní nikdy nenudíme. Jen těžko ji přeslechnete a když si něco umane, zabrání jí v tom snad jen nějaká vyšší síla. Neznám bezstarostnějšího optimistu, než je Kaoru.  

Vzhled:
Itokawa Hana Itokaw10
Back to top Go down
https://kuroko.forumczech.com
 
Itokawa Hana
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Citronkovy čmáranice~

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Kuroko no Basuke :: RPG :: Charaktery-
Jump to: