Kuroko no Basuke
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


The Basketball Which Kuroko Plays
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Kise Rena

Go down 
AuthorMessage
Renacchi

Renacchi


Posts : 25
Join date : 2015-01-08

Kise Rena                  Empty
PostSubject: Kise Rena    Kise Rena                  I_icon_minitimeFri Jan 09, 2015 3:03 am

Jméno: Kise Rena
Věk: 17
Narozeniny: 30.9., váhy
Škola: Kaijou

Výška: 159 cm
Barva očí: zlatohnědé
Vlasy: světle blond, dlouhé  po lopatky, lehce vlnité a rovná ofina
Jiné znaky: v pravém uchu pět náušnic, piha u levého oka, tetování křídel na zádech (přes lopatky, krk), vlasy většinou načesané tak, aby bylo vidět právě pravé ucho. Vždy perfektní makeup a spousta doplňků.

Povaha: Jsem tsundere. Klidná, spíše tichá, zprvu moc nekomunikativní (stydlín) a nedůvěřivá. Jsem spíš takový samotář. Pokud někam nemusím, tak tam nejdu a radši se doma zahrabu do deky s knížkou nebo notebookem. Ovšem pokud jsem s bráchou nebo přáteli...necítím se pak ve společnosti tak neuvolněně. Ráda jsem chodila sledovat bráchovi tréninky basketbalu.
Na věci mám svůj názor, který se ale nesnažím za každou cenu protlačit. Když se mnou někdo v něčem nesouhlasí, jen pokrčím rameny a stejně si myslím své. A většinou mám v mnoha ohledech pravdu, což lidi rozčiluje. Nijak se nepřeceňuji, ani se nad nikoho nepovyšuji, nemám ani tendence někoho buzerovat nebo poučovat...akorát tak sebe. Neustále mám pocit, že toho můžu umět přeci víc a líp, tak proč se neustále v něčem nezlepšovat? Jsem docela velký egoista bez sebevědomí. Ne že bych byla úplně na bodu mrazu...ale určitě nepatřím mezi ty se zdravím sebevědomím (natož ty s moc velkým). Neustále na sobě vidím chyby. Spousty chyb. Proto se musím víc snažit. Ale můžu říct, že v líčení, módě, oblečení atd. sebevědomí mám!
A...mám slabost pro sportovce..>w<

Backround:  Jsem o půl roku starší sestra Kiseho. Žijeme stále s rodiči, jen naše nejstarší sestřička si už žije jinde se svým přítelem. Ségra je modelka a do modelingu dostala i Kiseho. I ze mě se snažila udělat svoji následovnici, ale tohle pro mě nic nebylo. Ovšem líčení, stylování vlasů a kombinování oblečení, to mě sakra chytlo. Díky ségře jsem byla v tomhle dosti zběhlá a párkrát jsem byla odfocena s Kisem. Kise se na střední škole přidal do basketbalového týmu. Konečně sport, u kterého vydržel víc jak pár hodin. Často jsem chodila s ním a doslova slintala nad ostatními spoluhráči.
Já nikdy na sporty extra nebyla. Líbilo se mi všechny sporty pozorovat, ale samotnou něco dělat...to ne.
Krom Kiseho tréninků mě ale škola vůbec nebavila. Pro ostatní jsem byla jedna velká záhada (hezká, ale divná). Našlo se i několik holek, které se semnou snažili spřátelit jen pro to, abych je seznámila s bratrem. Když jsem ale furt odmítala (přátelství i seznamování), některé holky byly tak závistivé a zlé, že si neodpustily nějakou tu šikanu. Já na jejich pitomé žerty ale nereagovala, proč bych jim dělala tu radost. Začala jsem chodit za  školu, bratrovi lhala, aby si nedělal zbytečné starosti. Abych nějak vybila svůj vztek a nenávist, začala jsem posilovat, běhat a nakonec jsem skončila ve fitku.

Záliby: Fitness centra. Spíš než záliba je to pro mě forma uvolnění. Stejně jako brácha mám ráda karaoke, pak sledování zápasů, lidí, poslouchání lidí, čtení, internet, fotografování, hledání nových typů makeupu, oblečení, vymýšlení vlastních receptů na posílení vlasů, masky na obličeje atd.

Vztahy:
Kise Ryouta - Můj nejmilejší sourozenec. Jsme docela nerozlučná dvojka, rozumíme si a můžeme si věřit. Jednou, když jsem si propichovala ucho, Kise chtěl taky, ale prý ho to tak bolelo, že další už nechce a ostatním nalhává to, že další dírky odkládá na jindy. Když jsem si propichovala další dírky, pokaždé jsem za ním šla, abych ho tím děsila >:D...od té doby se chudák bojí jehel.  
Kuroko Tetsuya - Milý klučina. Stejně jako brácha ho obdivuju. Sice to není 190cm hora svalů a nestřílí koše z konce tělocvičny, ale i tak jsou jeho schopnosti unikátní a obdivuhodné. S bráchou na Tetsuyovi máme rádi jeho smysl pro tým a týmovou spolupráci. Brácha mi občas přijde, že je Kurokochiim až posedlý o_o Každopádně Kurokocchi je povaha, se kterou ráda trávím čas.
Aomine Daiki - Díky němu brácha začal hrát basket a já se k nim mohla přifařit. Aomine je zajímavá povaha, ale nemyslím si, že my dva bychom si úplně rozuměli nebo měli co říct. Každopádně nemůžu popřít, že jeho styl hraní je naprosto monstrózní, ale mě to přijde úžasné...jen chudák silný Aomine začal být mrzutý, protože nemohl najít stejně silného hráče...což chápu :I
Midorima Shintarou - Vždycky jsem se musela smát tomu, jak si na každý den dokázal obstarat "šťastný předmět" dle nějakého horoskopu, který neustále sledoval. Midorimacchi má mladší sestru a přijde mi, že si mě s ní často pletl .__. Midorimacchi je takový můj druhý brácha, což Kiseho dost často rozčiluje, kor když vypadám, že se s Midorimacchim bavím víc jak s Kisem :'D
Murasakibara Atsushi - Jeho líná povaha je prostě fajn. Vždycky se podělil třeba o jídlo, byl pro každou špatnost a občas rád potrápil bratra. Tím teda pak trápil i mě, protože po čase jsem se bráchy zastávala, takže dostával dvě mouchy jednou ranou, rejpal .__.
Akashi Seijūrō - Asi nejzáhadnější a zároveň nejděsivější osoba, kterou jsem kdy poznala o__o Akashi je přirozený vůdčí typ, moc dobře nesnese neuposlechnutí, zároveň je ale neskutečně starostlivý...a jde od extrému do extrému. Několikrát mi dokonce (nenápadně) pomohl z prekérních situací a rozhodně má můj obdiv.

Vzhled:
Kise Rena                  Rena_x11
Back to top Go down
 
Kise Rena
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Citronkovy čmáranice~

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Kuroko no Basuke :: RPG :: Charaktery-
Jump to: